Działo się

Nasi uczniowie u Pani Prezydent

W dniu zakończenia roku szkolnego, 25 czerwca, najzdolniejsi uczniowie naszej Szkoły zostali zaproszeni przez Prezydent Jastrzębia-Zdroju, Panią Annę Hetman do Urzędu Miasta. Podczas miłego spotkania Pani Prezydent gratulowała wszystkim naszym utytułowanym wychowankom talentu muzycznego oraz osiągniętych wyróżnień, wręczając każdemu dyplom oraz pamiątkowy upominek.Dołączamy się do tych gratulacji, jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej »

Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Czerwiec – to czas pożegnań Naszych wspaniałych absolwentów Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Obie uroczystości zakończyły się uroczystym koncertem oraz rozdaniem dyplomów, pamiątek i nagród. Drodzy absolwenci!Byliście wspaniałymi uczniami. Wnieśliście do Szkoły wiele cudownych chwil i mam nadzieję, że takich też wiele przeżyliście. Życzymy Wam, aby muzyczna przygoda nigdy się nie skończyła.

Czytaj więcej »

Laureaci konkursu “Mistrz Etiudy”

Szkolny Konkurs “Mistrz Etiudy” odbył się w formie zdalnej. Uczestnicy konkursu do dnia 14 maja 2021r. przysyłali nagranie swojego wykonania dowolnie wybranej etiudy. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie Szkoły, z pominięciem klasy VI PSM II st. Nagrody zostały przyznane w poszczególnych sekcjach instrumentalnych, z podziałem na cztery grupy wiekowe.Ogłoszenie wyników nastąpiło 1 czerwca

Czytaj więcej »

Warsztaty obojowe – luty 2021

W lutym……….. odbyły się warsztaty obojowe, które prowadził dr Piotr Pyc. W warsztatach brali udział nauczyciele sekcji dętej drewnianej, oraz wszyscy uczniowie klasy oboju Pana Marka Ludwika.

Czytaj więcej »

Państwowa Szkoła Muzyczna
I i II stopnia
im. prof. Józefa Świdra
ul. T. Kościuszki 13a
44-330 Jastrzębie-Zdrój
tel. +48 32 476 37 05

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Elżbieta Gorgosz 
biuro@bhpjanicki.pl 

Deklaracja dostępności

Przewiń do góry Skip to content