Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Efekt Chopina | Chopinowskie Recitale Fortepianowe | Yehuda Prokopowicz

13 grudnia @ 18:00 - 19:30
bezpłatne wejściówki do pobrania w w Państwowej Szkole Muzycznej i na evently.pl
Plakat promujący wydarzenie „Efekt Chopina – Chopinowskie recitale fortepianowe”. W centralnej części widoczny jest czarno-biały profil Fryderyka Chopina wpisany w okrąg z niebieskimi pierścieniami, w którym znajduje się zdjęcie dłoni grających na klawiaturze fortepianu.

Yehuda Prokopowicz

Urodził się 16 listopada 2005 r. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Krzysztofa Książka. W 2024 r. został laureatem stypendium Młoda Polska. Kształcił się u tak wybitnych artystów i pedagogów, jak Lidia Grychtołówna, Philippe Giusiano, Alexander Kobrin, Eldar Nebolsin, Katarzyna Popowa-Zydroń i Zbigniew Raubo. Pianista jest laureatem ponad 30 konkursów krajowych i międzynarodowych, m.in. Grand Prix na Konkursie im. Ignacego Jana Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Nagrody Chopinowskiej i V nagrody na konkursie „Arthur Rubinstein in memoriam” w Bydgoszczy, III nagrody i nagrody specjalnej na XXVIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Szafarni. W 2022 oraz 2024 r. miał zaszczyt wystąpić na Festiwalu im. Artura Rubinsteina w Łodzi.

 

Koncert ma charakter edukacyjny i odbywa się w ramach działalności statutowej szkoły, służąc realizacji celów dydaktycznych oraz wspieraniu rozwoju artystycznego uczniów i studentów. Wydarzenie nie ma charakteru komercyjnego, a wstęp jest bezpłatny.

Szczegóły

Data:
13 grudnia
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
bezpłatne wejściówki do pobrania w w Państwowej Szkole Muzycznej i na evently.pl

Organizator

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. prof. J. Świdra w Jastrzębiu-Zdroju
Telefon
32 47 63 705
E-mail
salakoncertowa@psmjastrzebie.pl
Zobacz witrynę internetową Organizator

Miejsce

Sala Koncertowa PSM w Jastrzębiu-Zdroju
13a Tadeusza Kościuszki
Jastrzębie-Zdrój, śląskie 44-330 Poland
+ Mapa Google