Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Chcesz zobaczyć, jak wsparcie Funduszy Europejskich wpływa na otaczającą nas rzeczywistość? A może od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad dofinansowaniem swojej działalności? Zapraszamy na wspólne obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej cudownej Sali Koncertowej dzięki której, kształcimy kolejne pokolenia wspaniałych muzyków i spełniamy dziecięce marzenia.
Sala Koncertowa została wybudowana w ramach
Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020,
VIII oś priorytetowa – Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.

Na salę czekały całe pokolenia nauczycieli i uczniów. Wreszcie z okazji jubileuszu 30-lecia powstania szkoły, została oddana do użytku w grudniu 2021. Jej budowa udoskonaliła proces edukacji, nasi uczniowie od najmłodszych lat kształtują swój słuch i wyczucie rytmu w najlepszych warunkach. Dodatkowo oswajają się ze sceną i mają okazję poczuć się jak prawdziwi artyści.

Sala łączy pokolenia i jednoczy społeczność dzięki organizacji bezpłatnych koncertów dostępnych dla wszystkich chętnych. Nowoczesna bryła niewątpliwie wyróżnia się na tle naszego miasta. Jej metaliczna elewacja mieni się przepięknie w świetle dnia, a wieczorem rozświetla otoczenie odbijając głębokie światło ulicznych latarni.
Falista struktura ścian stworzona specjalnie by potęgować efekt akustyczny dostarcza niebywałych bodźców wzrokowych. Widownia pomieści 362 osoby a niezwykle ciepła, wyłożona pięknym drewnem scena nawet 70 wykonawców.

Szokująco kontrastowa estetyka korytarzy pozwala dostarczyć niesamowitych wrażeń. Zachwycają elementy struktury i wysoka
jakość akustyki są docenianie przez specjalistów z całego świata.

Jak mawia nasza Pani Dyrektor Gabriela Jaworska, „Jest to sala wymarzona, wyczekana, wytęskniona […]”.
Napawa nas dumą i radością, jest to niezwykły przywilej uczyć się i pracować w tak cudownym miejscu.

Film pt. „Mam marzenie” został w całości zrealizowany przez uczniów, absolwentów i pracowników naszej szkoły.

Skip to content