Osiągnięcia uczniów PSM I i II st. w Jastrzębiu-Zdroju 2020/2021 r.

Bednarz Miłosz
– III miejsce (w grupie Junior A) – Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych w Brnie – 06.06.2021 r.
przygotowanie – mgr Joachim Paczyński

Borkowska Blanka
wyróżnienie – VII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy – Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim, 14.05.2021 r.
przygotowanie – mgr Marianna Lubińska

Dąbkowska Łucja (zobacz)
– II miejsce (grupa młodsza) – Konkurs wiedzy o życiu i twórczości kompozytorów – Fryderyk Chopin, Gliwice,
23.10.2020 r.
przygotowanie – mgr Paulina Socha
– I miejsce w Międzynarodowym Konkursie online dla Młodych Pianistów „Lviv Kawai Christmas 2020” – Lwów, edycja online styczeń 2021 
I miejsce i tytuł Złotego Wirtuoza w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Młody Wirtuoz” – Sanok, edycja online kwiecień 2021
III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2021 – Kraków, edycja online kwiecień 2021
II miejsce w I International Viennese Spring Music Competition – Wiedeń, edycja online maja 2021 
przygotowanie – mgr Iwona Ulbrich

Korzec Maja  (zobacz)
II miejsce w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Trzcianie – Trzciana, edycja online grudzień 2020
wyróżnienie w MusicAlive 1th International Piano Competition online, lipiec 2020
wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka polska i nie tylko” – Gorzów Wielkopolski, edycja online kwiecień 2021
 I miejsce w I International Viennese Spring Music Competition – Wiedeń, edycja online maja 2021 
– III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. prof. Janiny Romańskiej -Werner – Kraków, edycja online maj 2021
– I miejsce w XIV Ogólnopolskim „Łowieckim” Konkursie Miniatur Fortepianowych – Wrocław, edycja online maj 2021 
– III miejsce  w  Międzynarodowym Konkursie online dla młodych muzyków w Moskwie 
przygotowanie – mgr Iwona Ulbrich

Krakowczyk Malwina i Węgrzyk Kamila
wyróżnienie I stopnia w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Karola i Antoniego Szafranków, w kategorii „zespół kameralny” – Rybnik, 21 listopad 2020 r.
przygotowanie – mgr Anna Gimpel-Jarosz

Lebioda Witold (zobacz)
wyróżnienie (w grupie Junior A) – Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych w Brnie – 06.06.2021r.
przygotowanie – mgr Joachim Paczyński

Maron Patrycja
III miejsce (grupa starsza) – Konkurs wiedzy o życiu i twórczości kompozytorów – Fryderyk Chopin,
Gliwice, 23.10.2020 r.
przygotowanie – mgr Paulina Socha

Mazur Bartosz (zobacz)
II miejsce (Kategoria Muzykolog Altus) – I Ogólnopolski Konkurs Ignacy Jan Paderewski pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury. Kwiecień 2021 r.
przygotowanie – mgr Gabriela Jaworska

Mosoń Paweł
I nagroda – Online Music Competition w Serbii
przygotowanie – mgr Adam Osadzin

Piecha Robert
III miejsce (grupa starsza) – Konkurs wiedzy o życiu i twórczości kompozytorów – Fryderyk Chopin,
Gliwice, 23.10.2020 r.
przygotowanie – mgr Paulina Socha

Stylok Aleksandra (zobacz)
II miejsce (II grupa wiekowa) – Regionalne Spotkanie Waltornistów „Etiuda 2021” w Katowicach 22 lutego 2021 r.
wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Waltorniowy CEA w Opolu, 15-16 kwietnia 2021 r.
wyróżnienie – III Ogólnopolski Konkurs „Młody Waltornista” w Katowicach, 4-5 czerwca 2021
przygotowanie mgr Tomasz Wójtowicz

Szczeponek Marlena (zobacz)
III miejsce (w swojej grupie wiekowej) – VI Olkuski Konkurs Perkusyjny „Młody Perkusista” – 18 maj 2021r.
przygotowanie – mgr Adam Osadzin


.


Państwowa Szkoła Muzyczna
I i II stopnia
im. prof. Józefa Świdra
ul. T. Kościuszki 13a
44-330 Jastrzębie-Zdrój
tel. +48 32 476 37 05

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Elżbieta Gorgosz 
biuro@bhpjanicki.pl 

Deklaracja dostępności

Przewiń do góry Skip to content