Koncert dyplomantów PSM I st. – fotorelacja

20 czerwca 2022 r. w sali koncertowej odbył się koncert dyplomantów, który był jednocześnie uroczystym zakończeniem edukacji uczniów klasy VI cyklu 6-letniego i IV cyklu 4-letniego w PSM I stopnia. Z niektórymi uczniami pożegnaliśmy się „na dobre”, a z tymi, którzy zdawali egzaminy do PSM II stopnia spotkamy się w murach naszej szkoły po wakacjach 🙂
Wszystkim dyplomantom, bez względu na to jaką drogę wybrali, życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

Koncert prowadzili: Zuzanna Wziętek (przedstawicielka klasy IV c4), Maja Mazurek (przedstawicielka klasy VI c6) oraz Mateusz Kos (przyszłoroczny absolwent z klasy V c6).
Podczas koncertu wystąpili: Nadia Macionczyk, Zuzia Mleczek, Kacper Wolner, Marta Mnich, Klara Klimek, Zosia Jarosińska, Krzysztof Salamon, Marlena Szczeponek, Zuzia Wziętek.
Solistom przy fortepianie towarzyszył Pan Krzysztof Solik i Pan Tomasz Pala.
Klasa III cyklu 6-letniego przygotowała z Panią Aliną Welchar niespodziankę dla dyplomantów w postaci piosenki, którą wykonali dla starszych kolegów z towarzyszeniem Pani Aliny przy fortepianie.
Na zakończenie koncertu uczennice Marta Mnich i Nadia Macionczyk złożyły podziękowania nauczycielom i Dyrekcji, po czym nastąpiła część oficjalna uroczystości. Pani Dyrektor Gabriela Jaworska wręczyła dyplomy ukończenia szkoły muzycznej I stopnia.
Wszyscy dyplomanci otrzymali również z rąk Pani Marzanny Zając drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
Po uroczystości uczniowie udali się na krótkie spotkanie towarzyskie 😉

Skip to content