Osiągnięcia uczniów PSM I i II st. w Jastrzębiu-Zdroju 2021/2022 r.

Dąbkowska Łucja (zobacz)
III miejsce – II International Gloria Artis Music Competition – Wiedeń, 25 lutego 2022 r. (edycja online) (zobacz)

I miejsce – Międzynarodowy Konkurs „CAP FERRET MUSIC open” – Francja, 26-27 lutego 2022 r. (zobacz)

I miejsce – II International Competition for Young Pianists „Piccolo Piano Talents” – Serbia, 24-27 marca 2022 r. (edycja online) (zobacz)
Przygotowanie – mgr Iwona Ulbrich

Frączek Stanisław
Złoty Medal – VI Regionalne Spotkanie Waltornistów „Etiuda” 2022 – Katowice, 27 stycznia 2022 r. (zobacz)
Przygotowanie – mgr Tomasz Wójtowicz

Jankowska Julia
I miejsce – I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Tiziano Ressetti – Lugano (Szwajcaria), grudzień 2021 r. (zobacz)
Przygotowanie – mgr Iwona Ulbrich

Korzec Maja (zobacz)
III miejsce – III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Libiąż, 15-16 stycznia 2022 r. (zobacz)
I miejsce – I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Tiziano Rossetti – Lugano (Szwajcaria), grudzień 2021 r. (zobacz)
II miejsce – I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Małopolska 2021 – Kraków – Tuchów, 28-31 grudnia 2021 r. (zobacz)
II miejsce – VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Trzciana, 12-13 lutego 2022 r. (zobacz)

III miejsce – II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Amadeus – Lazise (Włochy), 24-27 marca 2022 r. (online) (zobacz)

Przygotowanie – mgr Iwona Ulbrich

Mleczko Amelia
III miejsce ex aequo – XI Ogólnopolski Konkurs Czytania Nut Głosem – Kraków, 27-28 listopada 2021 r. (zobacz)
Przygotowanie – mgr Dorota Kwiatoń-Strzelecka

Podeszwa Karolina

Srebrny Dyplom – Konkurs Etiud na III Katowickich Dniach Klarnetu – Katowice, 27-29 marca 2022 r. (zobacz)

Przygotowanie – mgr Piotr Śmietana

Stylok Aleksandra (zobacz)
Wyróżnienie – XV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych – Wrocław, 25-27 listopada 2021 r. (zobacz)
Wyróżnienie – VI Ogólnopolskim Konkursie Waltorniowym im. Edwina Golnika – Łódź, 9-12 grudnia 2021 r. (zobacz)
Wyróżnienie – VI Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia – Kielce, 10-13 marca 2022 r. (zobacz)

Przygotowaniemgr Tomasz Wójtowicz

Świstak Jaśmina
Brązowy Wirtuoz – XIII Międzynarodowy konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz” – Sanok, 5-6 lutego 2022 r. (zobacz)
Przygotowanie – dr hab. Anna Miech

Uherek Krzysztof
Srebrny Medal – VI Regionalne Spotkanie Waltornistów „Etiuda” 2022 – Katowice, 27 stycznia 2022 r. (zobacz)
Przygotowanie – mgr Tomasz Wójtowicz

Wolner Nadia
III miejsce – XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów – Jaworzno, 24-26 listopada 2021 r. (zobacz)

Wyróżnienie – XXVIII Śląski Konkurs Instrumentów Dętych Blacha dla najmłodszych – Dąbrowa Górnicza, 26-28 kwietnia 2022 r. (zobacz)
Przygotowanie – mgr Kamil Wolner

Wziętek Zuzanna

Brązowy Dyplom – Konkurs Etiud na III Katowickich Dniach Klarnetu – Katowice, 27-29 marca 2022 r. (zobacz)

Przygotowanie – mgr Piotr Śmietana

Przewiń do góry
Skip to content